Vyhánění pavouků 13.-14.dubna 2002

Vyhánění pavouků 2002
13.-14.dubna 2002

 

O víkendu 13. – 14. 4. 2002 proběhl v areálu „U Šerifa“ v Kamenici u Zákup tradiční jarní motorkářský sraz. „Vyhánění pavouků“. Počasí jako již tradičně při otevírání sezóny příliš nepřálo, přesto přijelo dost motorek, někteří motorkáři přijeli auty…

Takže se sešlo 500 – 600 lidí, probíhaly klasické motorkářské soutěže, jako je páka, hod klikovkou a lodním pístem, pomalá jízda, rychlopití piva a podobně. Pro diváky bylo zřejmě nejatraktivnější přetlačování motorek přes speciální kozu, při němž se na chvíli celý areál zahalil do mlhy z pálících se  pneumatik. Atmosféra byla přes nepřející počasí báječná. Rožnila se selátka, pivo teklo na 3 místech, vše podbarvovala rocková muzika. Ve 14 hodin vyrazila kolona motorek a doprovodných aut na spanilou jízdu do České Lípy a zpět.

Motorkáři tradičně ozvučili burácejícími motory ze zhruba 180 strojů českolipské náměstí a vrátili se na základnu k Šerifovi, kde program pokračoval nonstop do neděle. O dobrou zábavu na sále, kam se po 20. hodině většina zúčastněných přesunula, se postaraly kapely Krleš, Big Water, The Mikesh Band, Trolley a odvážné striptérky, které přivezl Sherif na sál v 1. patře na svém choperu obě najednou.

Celkově se sraz dle vyjádření zúčastněných povedl, všichni se již těší na letní Supermotoshow ve dnech 5. – 7. července 2002 a na Poslední tankování koncem října.

Comments are closed.